Суспільство

У Новоукраїнці для розробки проекту майбутнього скверу зібрали 60 тисяч

. 3520

Менше ніж за місяць на дизайн-проект майбутнього скверу на Соборній в Новоукраїнці зібрали 60 тисяч гривень.

park

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив голова Новоукраїнської ОТГ Олександр Корінний:

«Не знадобилось навіть одного місяця для того, щоб віднайти необхідну суму коштів для оплати роботи дизайнерів, які будуть розробляти проект парку. Чудово, що до збору коштів долучилися різні категорії людей та організацій».

За словами пана Корінного, кошти надсилали не лише з місцевої громади, а й з інших міст України та навіть з-за кордону.

«Від десятків гривень до кількох тисяч кожного дня надходили на рахунок, і, будьте певні, кожна гривня, вкладена у створення «Скверу на Соборній», буде спрямована на те, щоб забезпечити затишок і комфорт для відпочинку та змістовного дозвілля новоукраїнців», - відзначив Олександр Корінний.

Також очільник  Новоукраїнської ОТГ відзначив, що збір коштів на інфраструктуру скверу триває.

«То ж запрошуємо тих, хто ще не встиг, але має бажання приєднатися до спільного будівництва парку, перерахувати посильну суму коштів, які будуть витрачені на інфраструктуру «Скверу на Соборній»! Дуже скоро «Місто-сад» подасть нам пропозиції з облаштування скверу і ми зберемося на громадські слухання, щоб разом визначити остаточний вигляд майбутнього парку», - розповів пан Корінний.

За інформацією Новоукраїнської міськради, кошти можна перераховувати на рахунок: Новоукраїнська рада сільськогосподарських товаровиробників, інд. код 13762496, розрахунковий рахунок 2600476255, МФО 380805, ПАТ "Райффайзен Банк Аваль", м.Київ з позначкою «для парку».

Фото poltava.to

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама