Суспільство

Шість ОТГ Кіровоградщини чекають призначення виборів

. 2448

Наразі в Кіровоградській області перших виборів очікують чотири ОТГ, а також дві сільські громади, які приєднуються до вже створених ОТГ.

dezent

Про це «Гречці» розповіли в Кіровоградському центрі розвитку місцевого самоврядування. Так, за словами юрисконсульта КЦРМС Віталія Боярка, призначення виборів чекають наступні громади: Добровеличківська, Мар’ївська, Піщанобрідська, Попельнастівська ОТГ.

- Приєднуються до вже діючих громад і чекають виборів – Першотравенка до Компаніївської об’єднаної територіальної  громади і Дименська сільська рада до Соколівської ОТГ, - розповів Віталій Боярко.

За інформацією Кіровоградського центру розвитку місцевого самоврядування, громади Кіровоградщини стурбовані зволіканням призначення перших місцевих виборів, тож збирають підписи під зверненням до Центральної виборчої комісії з проханням призначити перші місцеві вибори на їх території. Новостворені ОТГ не хочуть втратити можливість з початку наступного року перейти на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.

Відзначимо, нещодавно було оновлено склад Центрального виборчого комітету.

Однак, за словами директора Кіровоградського ЦРМС Олега Яременка, рішення про призначення виборів ЦВК має прийняти не пізніше, як за 70 днів до їх проведення.

- Часу обмаль, сподіваюсь, що все буде зроблено в законодавчому полі та новий склад Комісії все ж призначить вибори до ОТГ найближчим часом, - каже Олег Яременко.  

Відзначимо, що загалом по країні на рішення ЦВК про призначення перших виборів чекають 133 громади.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама