Суспільство

На Волкова з'явиться новобуд: що планують і хто будуватиме (ФОТО)

. 9604

На вулиці Волкова у Кропивницькому розпочинається будівництво нового житлового комплексу. Про це мешканців сповіщають інформаційні щити. На місце майбутнього будівництва стягується техніка.

 

kadbud

Хто будує

Земельну ділянку площею 0,6881 га по вул. Волкова, 3-в в оренду для будівництва багатоквартирного будинку у 2012 році отримало ПП “ІНТЕЛТЕХ-Л А”. 

Засновником підприємства була Людмила Анатолівна Катериніч колишня депутатка міськради Кропивницького від "Партії регіонів". Наразі керівником і кінцевим власником підприємства є Сергій Миколайович Сукач. Він також із серпня очолює Приватну виробничо-комерційну фірму "УКРЦЕНТР-ЛЮКС".

IMG 20181010 113133

В мережі з'явився сайт ЖК "Volkova 3v", де зазначають, що будівельником проекту є Kadium Development - будівельно-девелоперська компанія, що надає повний спектр послуг в сфері будівництва, обслуговування та управління нерухомістю. Серед проектів на офіційному сайті компанії покищо лише ЖК “WHITE TOWER" збудований на вулиці Чорновола 4, який ввели в експлуатацію в квітні цього року.

ТОВ "КАДІУМ-ДЕВЕЛОПМЕНТ" зареєстроване у 2017 з юридичною адресою вул. Комарова, будинок 64А.

Засновник Борис Анатолійович Оксаніченко з Василькова Київської області. Також він є засновником ТОВ "АРТ СІТІ КОНСТРАКШН", яке виступило генпідрядником багатоповерхівки на Чорновола.

Замовником будівництва на Чорновола ж виступив ТОВ "Кадіум-буд". Засновниками і власниками цього підприємства виступають Руденко Руслан Миколайович,  Ніколаєнко Андрій Анатолійович, Акціонерне товариство "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "КАЙЗЕР".

Що пропонують

kadbud2

Багатоповерхівку на 196 квартир планують спорудити до другого кварталу 2020 року.
Висота поверхів 2,7 м.

Водопостачання, електропостачання, каналізація будуть підключення до міських мереж, а опалення буде індивідуальне, за допомогою газових котлів.

Двір будови, де буде дитячий і спортивний майданчик, альтанки і декоративні навіси, буде закритий до сторонніх та працюватиме електронна система пропуску.

kadbud3

На першому поверсі будинку передбачено розміщення ряду торгових точок, проте вхід до них здійснюватиметься з вулиці.

Ціна житла - від 11 500 грн/м².

kadbud4

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама