Суспільство

Делегація з Китаю налагоджуватиме культурні зв'язки з Кропивницьким (ФОТО)

. 1709

Вперше до Кропивницького прибула делегація з міста Шаосін Китайської Народної Республіки для налагодження культурних зв'язків.

 

43720242 2270751793146991 3537286613459533824 n

Сьогодні в міськраді відбулася зустріч керівництва міста з делегацією.

Як відзначив заступник міністра публічного виступу КПК муніципального комітету міста Шаосін Хе Цзюньцзе, вони сподіваються прогулятися містом і таким чином познайомитися загалом з Україною. На його думку, налагодження зв'язків має розпочинатися з культурних.

Загалом, як відзначив Хе Цзюньцзе, місто Шаосін має майже 2500-річну історію. І має світову славу, як найбільшого виробника текстилю. Крім того, кропивничан запросили відвідати Шаосін.

У міста Шаосін є 60 міст-побратимів по світу, а з України поки жодного. Натомість представники міськради Кропивницького висловили можливість побратимства між містами.

Зі свого боку секретар міськради Андрій Табалов, привітав делегацію з приїздом, познайомив з профільними представниками міськради й висловив сподівання про взаємне налагодження культурно-економічних зв'язків.

Делегації з КНР продемонстрували відеоролик про Кропивницький. Потім начальник управління економіки міськради Андрій Паливода презентував інформацію про Кропивницький: від географічних до економічних показників.

- Наразі тут працює понад 25 тисяч субєктів підприємництва, - відзначив Андрій Паливода. - У Кропивницький інвестують понад 20 країн, з них половина - з Європейського Союзу.

Як відзначив пан Паливода, на жаль, прямих інвестицій КНР в Кропивницький ще не було. Однак він сподівається на співпрацю в напрямку інвестування.

Наприкінці зустрічі відбувся обмін подарунками.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама