Суспільство

У середмісті Кропивницького мають відкрити соціальне кафе

. 7980

В закладі планують відкрити 10 вакансій, з яких п’ять – для людей з інвалідністю. Насправді кафе буде першим прикладом соціального підприємництва як в Кропивницькому, так і області.

13

Наразі на відкриття (оренду приміщення, обладнання і перший час) кафе «Добра», як його називають ініціатори проекту Кропивницький молодіжний форум «Милосердя», приблизно потрібно 10 тисяч доларів США.

Про це «Гречці» розповів керівник «Милосердя» Володимир Лєбєдєв, який сьогодні розмістив оголошення про продаж або обмін на оренду приміщення в центрі Кропивницького під кафе власного автомобіля Opel. Вартість – 10 000 дол. США.

- Хочу відкрити кафе «Добра», де могли б працювати люди з інвалідністю. Це не будуть люди з ДЦП, а наприклад, в кого немає руки чи ноги, - каже Володимир Лєбєдєв. – Це соціальний проект, де частина коштів від продажів буде направлена на добрі справи. Це щось схоже на те, як у нас була палатка «Добра».

Наразі, за словами Володимира, проект відкриття кафе в розробці. Ключове питання – гроші. Вже є обране приміщення  в центрі міста, яке потребує мінімального втручання для відкриття закладу «Добра», яке можливе насправді за короткий термін, однак, поки немає коштів. Тому Володимир і продає автомобіль. І прогнозує запуск проекту імовірніше вже в наступному році.

- Я був у Львові і в Києві в схожих закладах. Це дійсно гарна тема і людям подобається.  І це буде гарної якості кафе, - відзначив Володимир Лєбєдєв.

За словами Володимира, звернення про допомогу у відкритті такого кафе до представників міського самоврядування були, але безрезультатні. Натомість допомагають представники церков.

- Я впевнений, що комусь сподобається така ідея і хтось погодиться на таке. А те, що продаю машину, то я даю зрозуміти, що готовий також чимось жертвувати, а не просто «дайте мені грошей – я все зроблю», - каже Володимир.

Фото gurt.org.ua

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама