Суспільство

На Кіровоградщині відтепер водитиметься стерлядь (ВІДЕО)

. 5587

У Кіровоградській області відтепер водитиметься стерлядь, а також зросте кількість товстолоба. Восени відбулось зариблення низки водойм.


26 вересня ТОВ "Аквафармінг Кропивницький" зарибнили Диківське і Світлопільське водосховища стерляддю - рибою сімейства осетрових.

 

Було заселено 8 тисяч екземплярів риби вагою 25 грам, орендарі ставків сподіваються, що риба приживеться.

"Через декілька років ми зможемо побачити в риби чорну ікру, а при ідеальному збігу обставин ми зможемо спостерігати нерест даних видів риб в закритих водоймах, чого не було багато десятків років в Україні",- зазначив Роман Бойко, ТОВ "Аквафармінг Кропивницький".

Як це відбувалось дивіться на відео.

Також 11 жовтня , як повідомляє Держрибохорона області, за рахунок підприємців відбулось зариблення на Кременчуцькому та Кам’янському водосховищах Кіровоградської області. До водойм річки Дніпро було випущено 9 900 кг -39 600 екземплярів- дворічного малька товстолоба білого та гібридного, середньою вагою 250 грамів.

Захід зариблення відбувався в Світловодському та Онуфріївському районах.

Тобстолоб – рослиноїдна риба, яка їсть майже всі водорості. Перевагу віддає діатомовим і зеленим, як раз тим самим, які спричиняють цвітіння води у водосховищах. Отже саме цей вид буде сприяти поліпшенню санітарного стану водосховищ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама