Суспільство

До листопада на Академіка Тамма з`явиться 120 туй

. 2926

У Кропивницькому на вулиці Академіка Тамма, де влітку спиляли 47 дерев, вже у листопаді посадять 120 туй.

tyi

Про це повідомила завідувач сектору екології та природоохоронної діяльності міської ради Кропивницького Галина Негода.

«Між КП «Благоустрій» та ПП «Сервіс Кіровоград» укладено договір щодо відновлення об`єкта благоустрою на земельній ділянці по вулиці Академіка Тамма, біля будинку 4. Кошторис з відновлення об`єкту 110,1 тисяча гривень. Першим кошторисом планувалось висадження 60 туй на суму 51,2 тисяча гривень. На сьогодні замовлено 120 одиниць туй - це буде 4 клумби загальною площею 106 кВ м. Виконання планується до 20 листопада 2018 року»,- каже Галина Негода.

Другим кошторисом передбачено висадження листяних порід дерев: дуб, сосна, береза та липа на суму 58,9 тисяч гривень.

«Роботи перенесені на весну 2019 року у зв`язку з продовженням терміну прокладання підземних комунікацій зворотної сторони комплексу та погодження відповідної схеми висадження з балансу утримувача комунікацій»,- повідомила завідувачка.

Дані питання контролюються структурними підрозділами міської ради Кропивницького: управлінням земельних відносин, спецінспекцією та КП «Благоустрій».

Нагадаємо, на вул. Академіка Тамма приватне підприємство "СЕРВІС КІРОВОГРАД" орендує ділянку площею 0,38 га землі. Згодом за зверненням орендаря комісія перевірила дерева і визначила, що 30 з них підлягають видаленню як сухостій, але насправді було спиляно 47 дерев. За поршення окрім штрафу орендар землі сплатить на 51,2 тис грн за висадження на орендованій землі та 58 тисяч грн на висадження на межі з ділянкою туй, лип і беріз.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама