Суспільство

У Кропивницькому відбувся реквієм за полеглими земляками (ФОТО)

. 1471

У Кропивницькому вшанували пам’ять усіх своїх земляків - воїнів, які стали на захист рідної землі і віддали за неї і свій народ власне життя. Кожного згадали поіменно.

rekv1

На площі перед міською радою, 12 жовтня, у переддень Дня захисника України зібрались містяни, рідні та близькі полеглих героїв, представники влади. Ведучі згадали всіх бійців з Кіровоградщини, які загинули за роки війни на сході.

Також до містян звернулися дві юних кропивничанки: Даша – донька загиблого Героя АТО, полковника, командира стрілецького батальйону Павла Сніцара і Яна – дочка сапера Сергія Чорноівана, учасника антитерористичної операції, який з 2014 року на війні.

На учасників заходу чекав концерт під час якого прозвучало музичне звернення «До Марії» у виконанні камерного оркестру «Концертіно», а військовий духовий оркестр 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго виконав твір «Білі тополі». Хор музичної школи №2 «Согласіє» виконував мотет «Veni Domine», а фіналом концертну стала пісня «Сини України» у виконанні родинного дуету Олександрів Безаїв старшого і молодшого з музичним супроводом міського професійного духового оркестру, яку увесь майдан зустрів стоячи.

rekv2

Цього вечора секретар міської ради Андрій Табалов і заступник міського голови Олександр Мосін вручили заслужені нагороди. Указом Президента України від 23 серпня 2018 року, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено сержанта Метлінського Миколу Володимировича. Сьогодні орден отримала його дружина Світлана.

А медаль «Захиснику Вітчизни» була вручена молодшому сержанту Олександру Терещенку.
Літію за загиблими Героями відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський УПЦ КП Марк.

За матеріалами офіційного сайту міської ради Кропивницького

Поширюйте

Коментуйте


Реклама