Суспільство

Кропивничани долучились до Маршу добровольців у Дніпрі (ФОТО,ВІДЕО)

. 4230

Кропивничани взяли участь у Марші добровольців, що відбувся в День захисника України в Дніпрі. Разом із сотнями учасників заходу, вони пройшли центральними вулицями Дніпра та відвідали урочистості за участі керівництва УДА, ЗСУ, СБУ та міста.

uda1

Окрім добровольців, в марші взяли участь бійці Нацгвардії та Збройних сил України. Делегацію з Кропивницького складали добровольці УДА, ліцеїсти, представники козацтва, ветерани АТО, викладачі вишів.

Своїми враженнями від заходу на своїй сторінці у Фейсбуці поділилась Ольга Кирилюк, викладачка ЦДПУ:

- Здавалося б — просто хода, але я зрозуміла настільки це потужна сила! Вразила і сама колона військових, які пройшли центром міста, і містяни, які радо вітали хлопців і дівчат оплесками й словами вдячності. І навіть жінки пенсійного віку, які, зачувши українську, пояснювали нам дорогу виключно українською. З російським акцентом, але зі щирою посмішкою і намаганням стати частиною українського простору.

uda2

Усі ми знаємо, яку важливу роль відіграли чоловіки й жінки УДА в захисті нашої країни. Без будь-якого офіційного статусу, без претензій на визнання, медалі й посвідчення - вони щодня йдуть на передову і допомагають ЗСУ боронити нашу країну. Їхню відвагу ми спостерігали і в Донецькому аеропорті, і в багатьох інших гарячих точках цієї війни.

Вчора влада показала, що визнає і особливо цінує подвиг цих людей. Саме 14 жовтня обласною владою Дніпра була проведена церемонія нагородження бійців УДА. А рівень представництва від влади вражав і дивував одночасно: заступник начальника генерального штабу, голова обласної ради, заступник голови ОДА, міський голова Дніпра - Філатов та багато різних поважних особистостей.

uda6

«Відбулося нарешті офіційне визнання УДА на рівні держави», - сказав Андрій Шараскін (Богема).

А найбільше вразило те, ЩО саме говорили представники влади на цьому заході. Говорили правильні й дійсно потужні речі про значення незалежності й соборності України, про те, як важливо їх захищати.

Пишаюся нашими захисниками й захисницями!

Під час своєї промови провідник УДА Дмитро Ярош повідомив про те, що підрозділи добровольців залишать передову та долучаються до формування батальйонів територіальної оборони на території всієї країни.

На сторінці 8-го батальйону УДА «Аратта» відзначають високий рівень організації заходу:

- Свято вдалося на славу! Зібралася вся наша родина! «Вся наша родина - славна Україна». Емоції переповняють. Нас не зламати, нас не підкорити, ми не здамося на милість ворогу - або Переможемо, або загинемо. Скоріш - перше!

Деякі побратими не бачились півроку-рік. Які то були зустрічі, якщо б Ви тільки бачили! Містяни теж дуже доброзичливі - жодного косого погляду ми не побачили. Тільки вітання, тільки добрі побажання.

uda3

Ранок почався з покладення квітів на Алеї Героїв, продовжився святковою ходою з націоналістичними прапорами і гаслами. По ході ми були запрошені на урочисті збори на честь Дня захисника України та відзначення заслуг Української Добровольчої Армії до актової зали Дніпровської ОДА, де бійцям, у тому числі, Аратти 8-го батальйону УДА Української Добровольчої Армії, були вручені нагороди від Дніпропетровської Обласної Державної Адміністрації, Дніпровської міської ради, Маріупольської міської ради, Черкаської ОДА, Генерального штабу Збройних Сил України і Служби безпеки України. Отримання нами нагород від державних структур, у тому числі і силових, свідчить про визнання ними нашого внеску у захист України від московітів та їхніх посіпак.

uda4

Дякуємо місту Дніпру за гостинність, місцевій владі за відмінну організацію заходів. Нечасто зустрінеш настільки чітку організацію. Влада нам і потрібна для того, щоб організовувати нас так, як ми того хочемо. Дякуємо за професіоналізм, за чітку позицію.

uda5uda7uda8uda9

Поширюйте

Коментуйте


Реклама