Суспільство

Депутата райради Кропивницького визнали винним в отриманні хабаря (ФОТО)

 Автор: Валерій Лебідь. 3104

Олександра Рацула, депутата Фортечної райради Кропивницького, доцента місцевого вишу визнано винним в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 133 тисяч гривень. Депутат повністю визнав свою вину, проте не опиниться за гратами, а відбудеться штрафом.

 

watermarked IMG 4173

Як "Гречка" вже повідомляла, вчора, 18 жовтня, Кіровський районний суд розглянув кримінальне провадження відносно Олександра Рацула, чоловік пішов на угоду про визнання винуватості, тож розгляд відбувся за скороченою процедурою.

Вивчивши всі матеріали кримінального провадження, заслухавши сторони, суд ухвалив: визнати Олеусандра Рацула винним в одержанні неправомірної вигоди в розмірі 133 000 гривень, та обрати для нього покарання у вигляді штрафу в розмірі 12 750 гривень.

Зазначену суму Рацул має сплатити протягом 30 діб. Також він має сплатити 8 500 гривень, витрачених на проведення експертиз.

Наразі відносно Олександра Рацула до набуття чинності вироку, продовжено запобіжний захід у вигляді застави, внесеної Кузнєцовим Дмитром Сергійовиче(140 960 грн). Якщо суд затвердить угоду, то до набрання чинності вироку, запобіжний захід у вигляді застави буде продовжено. Після набрання чинності вироку, кошти будуть повернуті заставодавцю.

 

Поширюйте

Коментуйте