Суспільство

Під час футбольного матчу збиратимуть гроші на лікування олександрійського журналіста

 Автор: Ірина Маслюкова. 1523

 

21 жовтня, під час футбольного матчу «Олександрія» – «Карпати», на стадіоні "Ніка" триватиме збір коштів на лікування онкохворого олександрійського журналіста Руслана Гаврилова.

 

ryslan1

Як повідомляє у своєму блозі Наталя Луценко, біля обох центральних входів стадіону розташуються місцеві волонтери, які збиратимуть цю допомогу. З натовпу вирізнятимуться окремою символікою, яка підкреслить: акція організована заради порятунку життя і здоров’я відомого журналіста. Про це розповідає її співініціатор і голова Олександрійського осередку НСЖУ Ірина Балашова.

Більшість городян знають Руслана Гаврилова, як члена Національної спілки журналістів України, газетяра та телевізійника. Не один рік веде найбільш популярний електронний блог міста й області - «Моя Александрия».

Нещодавно йому діагностували рак легень. Три тижні знаходиться у Кіровоградському обласному онкодиспансері. Перебуває на обстеженні і лікуванні, на яке щодня витрачаються чималі кошти.

Охочі підтримати 41-річного журналіста можуть долучитися до благочинної акції під час самого матчу або перерахувати кошти на його картку: ПриватБанк: 5168 7427 1340 8619 Гаврилов Руслан Валерійович.

 

Поширюйте

Коментуйте