Суспільство

Суд повернув світловодський гуртожиток у власність громаді

. 1378

Суд повернув гуртожиток у власність територіальної громади м. Світловодська, а державний виконавець відповідатиме у суді за незаконну передачу комунального майна.

Про це повідомляє прес- служба прокуратури області.

За процесуального керівництва Знам’янської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості колишнього державного виконавця.

Прокуратура встановила, що державний виконавець не забезпечив належного виявлення майна боржника комунального підприємства, не пересвідчився у належності саме на праві власності нерухомого майна нежитлових приміщень будівлі гуртожитку в м. Світловодську боржникові шляхом надіслання відповідних запитів до державних установ.

Державний виконавець, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, здійснив звернення стягнення на вищезазначене нерухоме майно, вартістю 598 тис. грн, яке на праві власності не належало боржникові, належало до комунальної власності Світловодської міської ради, не підлягало відчуженню внаслідок наявності статусу гуртожитку, шляхом його опису, арешту, вилучення та передачі стягувачеві – одному з підприємств м. Світловодська.

За судовим рішенням нерухоме майно повернуто у власність територіальної громади м. Світловодська.

Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) стосовно колишнього державного виконавця скеровано до Світловодського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама