Суспільство

Запалав вогонь…

. 2193

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Запалав вогонь…Сьогодні першими в Кіровоградській області отримали вогонь з міста Вифлеєма прихожани Української Греко-католицької церкви. «Небайдужі» разом з пластунами принесли цей символ миру і любові на вранішню службу, де урочисто передали його настоятелю і всім греко-католикам міста.

Слідом за тим хлопці та дівчата, об’єднанні важливою місією поспішили на селище Гірниче, де передали Вифлеємський Вогонь Миру до Свято- Андріївської парафії УПЦ КП.

Тож всі жителі нашого міста вже зараз можуть вирушати до цих двох храмів, прихопивши з собою лампадки, щоб на святвечір вогонь миру запалав і в їх оселях.

А вже 6 січня Вифлеємський Вогонь Миру буде передано до храмів УПЦ КП Святої трійці (що розташований на території обласної лікарні), УПЦ МП Преображення Господнього і УАПЦ святого Володимира, о 15, 16 та 17 годинах відповідно.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Запалав вогонь…

Цікава річ – коли ми сідали до маршрутки, яка мала відвезти нас на Гірниче, з бусика вийшла жіночка і ми побачили, що в неї випав гаманець. Коли пані вернулись на наші вигуки то ґречно подякувала! Трохи розгублено і схвильовано проказала: «Аж не віриться! Дякую Вам за добро!…»

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Запалав вогонь…

Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама