Суспільство

Хто із екс-керівників "Креативу" міг потрапити під слідство НАБУ

. 5657

 

НАБУ оголосило про затримання низки топ-менеджерів підприємств підконтрольних нардепу Станіславу Березкіну, але імен чи посад затриманих не називає.

 

berezkin

Нагадаємо, вчора НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура затримали 10 осіб із керівництва "Ощадбанку" та посадовців "Креативу" за підозрою у розкраданні 20 мільйонів доларів держбанку.

Серед затримних посадовців банку зокрема, йдеться про колишню директорку департаменту корпоративного бізнесу держбанку (наразі — заступниця голови правління АТ «Ощадбанк»); колишнього начальника управління проектного фінансування АТ «Ощадбанк» (звільнився у 2015 році з держбанку); колишню начальницю відділу управління проектного фінансування АТ «Ощадбанк» (наразі — очільниця зазначеного управління держбанку).

Окрім затримання Максима Березкіна (сина нардепа) та подання на притягення до кримінальної відповідальності самого Станіслава Березкіна, кого конкретно затримали із підконтрольних нардепу підприємств не у прес-службі НАБУ не афішують.

Проте у своєму Фейсбуці Назар Холодницький зазаначає, що у зловживанні підозрюють службових осіб ПрАТ «Креатив», ТОВ «ЗМЖ», ПАТ «Креатив Груп».

За даними сайту Smida з 2012 по 2014 на керівних посадах в цих підприємствах були були Ігор Кабаков, Максим Березкін ( син нардепа), Сергій Тимченко, Тетяна Слюсаренок, Юрій Давидов ( перебуває в розшуку за іншим кримінальним провадженням), Людмила Прошаченко, Олена Босонченко, Ірина Березкіна ( дружина нардепа), Вікторія Березкіна ( донька нардепа), Андрій Татарченко ( зять нардепа).

Чи потрапив хтось із вищеперелічених осіб під слідство невідомо.

Наразі нардепу хочуть інкримінувати злочини передбачені ч.3 ст.27 (організація злочину), ч.5 ст.191 ( привласнення майна в особливо крупних розмірах), ч.3 ст.209 (відмивання коштів), ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України.

Колаж видання Контракти

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама