Суспільство

Водоканал на Кіровоградщині взявся за радикальні методи повернення боргів

. 1997

Водоканал Малої Виски від’єднав від водогону абонентів-неплатників.

voda11

Як повідомляє Маловисківська міська рада з посиланням на директора комунального підприємства «Мала Виска Водоканал» Володимира Аврунова, з проблемою несплати комуналки за водопостачання та водовідведення, а також боргів, які накопичилися у декого з абонентів за кілька років, вирішили боротися радикальними методами. Так, за три дні від мережі водопостачання було від’єднано трьох абонентів, які мешкають у приватних будинках. В результаті, за словами Володимира Аврунова, дехто погасив борги, а решту ж під’єднають до водогону відразу після сплати.

Крім того, на сайті розповіли про практику повернення боргів у столичних водоканалівців. Там абонентів-боржників багатоповерхівок відключають від каналізації. За допомогою пристрою «Chop-2008» комунальники індивідуально відключають випуск каналізації з квартир в багатоповерхових житлових будинках. Спеціальну заслінку, яка блокує каналізаційний колектор квартири боржника, опускають в стояк з горища будинку. При цьому все, що відбувається всередині труби, оператор бачить на моніторі – через спеціальну камеру. Спеціаліст вибирає потрібний поверх, знаходить квартиру і наглухо перекриває вихід стічних вод. 

Для розблокування каналізації боржникам потрібно буде погасити борг перед «Водоканалом», а також оплатити послугу підключення до каналізації. Орієнтовна вартість такої послуги – 2000 грн. 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама