Суспільство

У Вільшанці вилучили 80 кілограм риби без документів

. 1404

У період з 1 по 8 листопада державними інспекторами Кіровоградрибоохорони спільно з громадськими організаціями було викрито 30 порушень природоохоронного законодавства.

4 листопада на стихійному ринку в смт Вільшанка Вільшанського району виявлено громадянина, який здійснював продаж 80 кг риби (короп, карась, судак). Документів, що підтверджують законність їх придбання та сертифікату якості у порушника не було в наявності. Риба залишена чоловіку до рішення суду. Складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

5 листопада близько 19 години на річці Велика Вись, в с. Павловка Маловисківського району затримано двох порушників. Громадяни проводили вилов риби забороненими знаряддями лову – трьома мисиновими сітками, загальною довжиною 210 м. Чоловікам вдалось впіймати 5 екз. карася, загальною вагою один кг. Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 85 грн. Складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Порушення задокументували в Кропивницькому, а також Маловисківському, Петрівському, Вільшанському, Гайворонському та Олександрівському районах.

Зокрема, зпочатку місяця складено 20 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП, п’ять – за ч. 4 ст. 85 КУпАП, один – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП та чотири акти виявлення безхазяйного майна.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама