Суспільство

Абонентів «Кіровоградтепло» чекатиме підвищення тарифу на тепло

. 3706

До кінця року споживачі послуг «Кіровоградтепло» можуть сплачувати за централізоване опалення дорожче попередньо на 16%.

subsidii

Відповідне звернення до споживачів підприємства про намір коригувати діючі тарифи на тепло з’явилося на офіційному сайті ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» сьогодні, 9 листопада.

- Згідно з  нашим законодавством, якщо є зміна вартості газу в той чи інший бік, то постачальники теплової енергії зобов’язані подати документи на коригування. Це ми і зробили, - прокоментував «Гречці» ситуацію заступник директора ДП «ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» Анатолій Таран.

За словами пана Тарана, на скільки саме буде скоригований тариф на тепло, буде залежати від управління економіки міськради, яке і буде переглядати розрахунки «ЦНТІ УНГА».

Як відзначають на підприємстві, ідеться про коригування окремих статей витрат на теплову енергію для всіх категорій споживачів та послугу з централізованого опалення, що надається населенню до економічного обґрунтованого рівня.

Це обумовлене зміною ціни на природний газ, а саме, збільшення ціни для категорії «населення» на 26,17% та зменшення для категорій «бюджетні установи та організації» та «інші споживачі» на 21,14%; у зв’язку із введенням з 1 листопада 2018 р. в дію постанови Кабміну № 867 від 19 жовтня, якою для виробників теплової енергії затверджені нові ціни на природний газ;

- збільшення вартості електроенергії на 3%;

- збільшення витрат на амортизаційні відрахування на 41%;

- збільшення вартості паливо-мастильних матеріалів на 20%;

- збільшення витрат на послуги банків з приймання платежів від населення (пов’язане із збільшенням собівартості теплової енергії).

На підприємстві вважають, що через вище перелічені причини рівень відшкодування затвердженим тарифом собівартості послуг для населення становить лише 84%.

Станом на 1 листопада на підприємстві діють тарифи встановлені рішенням міськвиконкому від 11 вересня:

- для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 852,82 грн/Гкал (з ПДВ);

- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 47,21 грн. за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ);

- для бюджетних установ та організацій на теплову енергію – 2 494,32 грн/Гкал  (з ПДВ);

- для інших споживачів на теплову енергію – 2 494,32 грн/Гкал (з ПДВ).

 Скориговані тарифи на теплову енергію та послугу з централізованого опалення становитимуть:

- для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 2 140,46 грн/Гкал (з ПДВ) – зростання на 16%;

- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 54,54 грн за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ) – зростання на 16%;

- для бюджетних установ та організацій – 2 167,55 грн/Гкал (з ПДВ) – зменшення на 13%;

- для інших споживачів – 2 167,55 грн/Гкал (з ПДВ) – зменшення на 13%.

Зауваження та пропозиції споживачів до прогнозних тарифів приймаються у письмовому та/або електронному вигляді протягом 9-19 листопада за адресою: м. Кропивницький, вул. С. Гришина, 23/16 або на kir-teplo@ukr.net.

Зі структурою скоригованих тарифів можна ознайомитися ТУТ і ТУТ.

Нагадаємо, 6 листопада на останній сесії міської ради депутати проголосували за повернення цілісного майнового комплексу ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» в комунальну власність міста.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама