Суспільство

У Кропивницькому розповіли про зміни надання житлових субсидій

. 2694

Сьогодні, 13 листопада, у міській раді Кропивницького розповіли про зміни у наданні субсидії на опалювальний період з 16 жовтня по 30 квітня.

sybsudia

-Зараз розширене право надано тим господарствам, які не мають права на загальних підставах, а через комісію, отримувати субсидію,- каже заступниця начальника управління соціального захисту населення Фортечної районної у місті Кропивницькому ради Олени Костенко

Нагадаємо, сьогодні право на таку допомогу мають ті родини, у яких витрати на комуналку перевищують 15% доходу. При цьому вони не мають нового авто, не здають квартиру в оренду, не купували впродовж року дорогих речей (одноразово на суму понад 50 тис. грн), не отримували спадок тощо. 

Якщо ж сім’я проживає у квартирі площею понад 120 м2 чи у будинку площею понад 200 м2, має автомобіль, якому менше 5 років, має прибутки від здачі помешкання в оренду, продажу квартири чи авто або, навпаки, придбала за останні 12 місяців земельну ділянку чи житло, зробила ремонт чи купила річ, платіж за яку перевищує 50 тис. грн, то така родина повинна буде оплачувати комунальні послуги в повному обсязі.

«Якщо члени домогосподарства за кордоном понад 60 днів і сплачують соціальні внески, то нам надають ці довідки і ми виключаємо цих осіб, таким чином домогосподарство отримує право на субсидію»,- відзначила Олена Костенко.

За словами пані Костенко, якщо сім`я перебуває у скрутному становищі або хворіє, то за довідкою їй надається право на субсидію. Також за новими змінами алко, наркозалежні особи виключаються з членів домогосподарства.

Костенко нагадала, що всім кому було відновлено у субсидії з 1 травня треба звернутись до структурним підрозділом з питань соціального захисту населення (соцзабез) за місцем реєстрації заявника.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама