Суспільство

Інвестори з Японії планують придбати частину комбінату окислених руд у Долинській

. 5505

 

Інвестори з Японії мають намір придбати частину Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окслених руд у Долинській.

 

ryd

Як повідомляє Кіровоградська обласна рада, минулого тижня відбулося засідання робочії групи у рамках реалізації положень Меморандуму про взаємопорозуміння між Мінекономрозвитку та компаніями “Kobe Steel Ltd.” і “Нares Engineering GmbH” щодо розробки проекту із впровадження новітньої технології переробки окисленої сировини на базі будованого Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окслених руд (КГЗКОР, м. Долинська)

Учасники зібрання обговорили питання щодо шляхів та умов забезпечення окисленою сировиною будованого КГЗКОРу. Докладно вивчили питання про можливу участь японських інвесторів у реалізації проекту із упровадження новітніх технологій на базі ДП “Дирекція КГЗКОР”.
Представники зазначених іноземних компаній виявили зацікавленість у придбанні частини КГЗКОРу, тієї, що належить державі Україна.

За підсумками наради державний секретар Мінекономрозвитку Олексій Перевезенцев доручив департаменту управління державною власністю Мінекономрозвитку вдруге вивчити пропозиції Кіровоградської обласної ради щодо вирішення проблем КГЗКОРу.

Нагадаємо, що у будівництві зазначеного об'єкта у м. Долинська на кредитно-компенсаційній основі брали участь, крім України, Словаччина, Румунія і Болгарія.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама