Суспільство

Кропивницький: студенти бояться закриття медичного університету через скандал (ФОТО)

. 4612

Вітчизняні студенти схвильовані ситуацією з іноземними студентами в Донецькому медичному університеті в Кропивницькому, їх цікавить майбутнє вишу загалом в Кропивницькому.

stud1

Про це стало відомо сьогодні, 16 листопада, під час прес-конференції з приводу конфліктної ситуації, що виникла у виші.

- Усе розпочалося з іноземних студентів. А мене цікавить, що буде далі з університетом? - відзначає Сергій Цивінський, студент факультету №2 вишу. - Адже відомо, що Кропивницький університет живе за рахунок іноземних студентів.

За інформацією представника компанії-контрактера ТОВ "Українські освітні послуги" Олега Коротенка,
 студент іноземець в середньому сплачує за навчання від 2 000 до 3500 доларів США на рік. Загалом за весь період навчання сума складає від майже 10 тис. дол. США до 15 тис. дол. США. З 2016 року у Кропивницькому навчається 1078 іноземних студентів.

Помічник ректора Сергій Нестеров спростував інформацію стосовно можливого закриття вишу або його факультетів у Кропивницькому.

- Університет буде навчати студентів в будь-якому випадку, - відзначив Сергій Нестеров.

Про важливість медуніверситету для міста розповів кропивничанин Олександр Мухін, екс-декан міжнародного медичного факультету. Також він зазначив про невирішену проблему відсутності необхідної навчальної бази.

- Але як працюватиме університет, якщо студенти не зможуть здати "КРОКИ" (медичний кваліфікаційний іспит - ред.)? Якщо в університеті немає бази для навчання, - каже Олександр Мухін.

Нагадаємо, у Кропивницькому медичному виші студенти-іноземці вийшли на протест у зв'язку з відсутністю необхідної бази для проходження навчання. Під час перевірки вишу комісія виявила чисельні фінансові порушення та проблеми з належним оформленням студентів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама