Суспільство

Кіровоградщина: вибори в ОТГ обійдуться у понад 700 тисяч гривень

. 917

На підготовку та проведення виборів у чотирьох об’єднаних територіальних громадах у Кіровоградській області спрямовано 720 тисяч 400 гривень.

 

groshi2

Як повідомляє громадянська мережа ОПОРА, кошти виділили у рамках розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів та голів сільських, селищних, міських рад в ОТГ, які відбудуться 23 грудня 2018 року.

У листопаді на проведення виборів у Кіровоградській області виділили 360 тисяч 300 гривень, а в грудні – 360 тисяч 100 гривень.

Кошти між громадами розподілили наступним чином:
• Піщанобрідська сільська ОТГ Добровеличківський район – 214 тисяч гривень;
• Добровеличківська селищна ОТГ Добровеличківського району – 240 тисяч гривень;
• Попельнастівська сільська ОТГ Олександрійського району – 132 тисячі 300 гривень;
• Мар’янівська сільська ОТГ Маловисківського району – 133 тисячі 800 гривень.

Кіровоградська область також отримає кошти із субвенції на виготовлення списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення перших місцевих виборів – 3 тисячі 600 гривень, які мають використати у листопаді.

Нагадаємо, на Кіровоградщині пройшли перші засідання виборчих комісій в чотирьох об’єднаних територіальних громадах, в тому числі трьох ОТГ, створення яких оскаржує у суді народний депутат Артем Вітко. Територіальні виборчі комісії на Кіровоградщині взяли до відома повідомлення ЦВК щодо ухвали Окружного адміністративного суду міста Київ про зупинення дії рішень місцевих рад щодо добровільного об’єднання та продовжили виборчий процес згідно з календарним планом ЦВК.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама