Суспільство

Гайворон недоотримав чотири мільйони гривень до бюджету - аудитори

. 2794

 

За результатами аудиту виконання бюджету Гайворона фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили факти неефективних управлінських дій, які призвели до недотриманих доходів на суму 4100,4 тис.грн.

 

Також аудитори помітили зайві витрати на суму 1177,0 тис.грн, повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, найбільше втрат місцевий бюджет зазнав від недоотримання плати за користування земельними ресурсами та майном на суму 2896,6 тис.грн., відсутність позитивного рішення органу місцевого самоврядування щодо розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів на депозитних рахунках банків призвело до втрати можливості отримати дохід на загальну суму 1149,9 тис.грн.

Зволікання з проведенням реорганізації КП редакція газети «Гайворонський кур’єр» призвело до зайвих витрат коштів з міського бюджету на загальну суму 202,4 тис.грн.

Прийняття програми «Газифікація м. Гайворон на 2012-2020 роки» без проведення відповідних прогнозних розрахунків, а також відсутність потенційних інвесторів на стадії затвердження та виконання зазначеної програми призвело до непродуктивних витрат з бюджету на загальну суму 974,6 тис.грн.

Окрім того, втрачено можливість отримати доходи від розміщення зовнішньої реклами та від пайової участі у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста на загальну суму 53,9 тис. гривень.

З метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів і комунального майна, наповнення дохідної частини міста, усунення виявлених порушень надано 14 пропозицій.
Про результати державного фінансового аудиту проінформовано Новоукраїнську місцеву прокуратуру.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама