Суспільство

У Кропивницькому виявили хвору на сказ собаку

. 1986

Минулого тижня в обласному центрі позапланово зібралася міська надзвичайна протиепізоотична комісія у зв’язку з виявленням хворої на сказ собаки.

IMG 6033

Про це повідомляє міська рада з посиланням на Кропивницьке міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

«Хвора тварина безпорідна, віком 10 років, перебувала на постійному утриманні у домоволодінні мікрорайону Масляниківка, не щеплена. За порушення статті 37 Закону України "Про ветеринарну медицину", пункту 5 "Інструкції про заходи щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин" власника тварини притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу згідно статті 107 КУпАП. Особам, які мали контакт з загиблою твариною, запропоновано звернутись до травматологічного відділення лікарні для подальшого обстеження та проведення профілактичних заходів», - повідомили у Держпродспоживслужби.

На позаплановому засіданні протиепізоотичної комісії, яке відбулося 16 листопада, ввели карантинні обмеження та затвердили план комплексних заходів з ліквідації сказу в неблагополучному на сказ тварин пункті та його оздоровлення. Зокрема, на прилеглій території та в загрозливій зоні спеціалісти Кіровоградської міської державної лікарні ветеринарної медицини проводять щеплення тварин антирабічною вакциною «Рабістар».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама