Суспільство

Бізнес-турнір для учнів та студентів розпочався у Кропивницькому

. 1253

 Вчора, 19 листопада, у Кропивницькому стартував ІV Міський бізнес-турнір «Стратегія фірми. Кропивницький 2018».

 bisn

Як повідомляє міська рада Кропивницького, учасники бізнес-турніру змагатимуться у наступних лігах: «Учнівська Ліга», «Студентська Ліга», «Ліга наставників» та «Ліга закладів освіти». У турнірі беруть участь учні і вчителі ЗЗСО, студенти і викладачі ЗПТО та вищої освіти.

- Участь у трьох перших лігах буде індивідуальною. У Лізі закладів освіти змагатимуться команди шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно-технічних закладів, коледжів міста та Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. - зазначила Лариса Костенко.

У боротьбі за першість свого підприємства на ринку бізнес-симуляції ViAL+ учасники поринуть у світ економіки та бізнесу, відчують смак “живої” конкуренції та навчаться досягати високих результатів. Вони зможуть відкрити для себе всі секрети ефективного управління виробничим підприємством.

Лідери відбіркових груп Учнівської, Студентської і Ліги наставників будуть визначені автоматичним комплексним рейтингом програми-симулятора, турніру. Учасники команд закладів освіти пройдуть у фінал, якщо увійдуть у десятку лідерів ліги. Переможці і фіналісти будуть нагороджені призами.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама