У Кропивницькому пропонували встановити пам’ятник від якого відмовились у Дніпропетровській області

14:34, 20 Листопада, 2018

У рамках проекту “Місця пам’яті української революції” у Кропивницькому пропонували встановити пам’ятний знак, що стосується подій часів УНР.

 

Таку ідею не підтримала топонімічна комісія міськради сьогодні, 20 листопада.

Сергій Запорожан, начальник відділу внутрішньої поліції пояснив, що пам’ятник був створений для Дніпропетровської області.

Спершу встановити його планували біля ОУНБ ім. Д.Чижевського, але вирішили, що там невдале місце. Тому попередньо отримали погодження від керівництва Інженерного коледжу на його встановлення.

Хоча на площі перед коледжем вже розміщені пам’ятник Григоровичу і пам’ятна дошка до сторіччя Січових стрільців, дирекція коледжу планує наступного року реконструювати площу.

Сам пам’ятник виглядає як надгробок, саме тому його очевидно і не поставили у Дніпропетровській області. Я підтримую ідею встановлення пам’ятника, але ставити те,від чого інші відмовились – це соромно.У 1919 році виник серйозний конфлікт між УНР і Січовими стрільцями. А ми хочемо встановити на п’ятачку два пам’ятники,– пояснила свою позицію історик Ірина Козир.

Члени комісії вирішили від пам’ятника відмовитись через його низьку якість та недоречне місце.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому з’явиться пам’ятна дошка Семену Сороці
soroka
bisn
Бізнес-турнір для учнів та студентів розпочався у Кропивницькому
Читайте також

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024

У Кропивницькому, на березі Інгулу, звільнять земельну ділянку, яку незаконно використовували під автомобільну стоянку....

12:34, 12 Липня, 2024