Суспільство

Соцпітримка вразливих верств населення буде закладена у бюджет Кропивницького-2019

. 1226

Члени бюджетної комісії міськради Кропивницького Олександр Цертій і Олег Краснокутський взяли участь у програмі «Тема дня» на каналі «Кіровоград».
Зокрема вказали на брак фінансування у сфері освіти і медицини через недофінансування цільових державних субвенцій. Щоб закрити брак коштів на виплату зарплату цих галузях довелося залучати кошти з місцевого бюджету.

«Раніше ми робили помилки як депутати. Ми брали ресурс і розтягували його по депутатських округах. Така була, так би мовити «конституція» бюджетних відносин. Ми змагались, хто скільки дворів заасфальтує, але ми, на даль, не реалізовували великі інфраструктурні проекти. А от в цьому скликанні почали. Перший з них – громадський транспорт. Також, почали роботу над проектами, до яких роками не доходили руки: це арка, ремонт вулиці Короленка і шляхопроводу біля аеропорту. Це і ЦНАП. Наші опоненти, на жаль, критикують, вважають, що ЦНАП непотрібний.» - прокоментував бюджетну ситуацію Краснокутський.

Він відзначив, що поки що не має точної інформації щодо бюджету наступного року, адже нині триває робота.

«Те що почали в цьому році ми маємо завершити в наступному. Особисто моя точка зору, що у нас у місті є значний прошарок населення, яке нездатне на рівних забезпечувати себе. Люди піднімали питання і пільгового проїзду інвалідів ІІІ групи та інші. І їх запити мають знаходити відображення у бюджеті», - додав депутат.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама