Суспільство

У під’їздах багатоповерхівок Кропивницького планують встановити теплоощадні вікна

. 1716

У Кропивницькому планують реалізувати проект з заміни вікон в під’їздах багатоповерхових будинків на сучасні теплоощадні.

 

okna pvh 1

Як повідомляє офіційний сайт міської ради Кропивницького, під час тринадцятої сесії сьомого скликання депутати внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік.

Зміни до програми утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Кропивницького на 2017-2021 роки передбачають реалізацію у Кропивницькому проекту заміни вікон в під’їздах багатоповерхових будинків на сучасні тепло ощадні.

Проект рішення представляла депутатському корпусу в.о. головного управління житлово-комунального господарства міської ради Тетяна Савченко.

- Для реалізації такої важливої програми тепломодернізації, як заміна вікон в під’їздах кропивницьких багатоповерхових будинках до міського бюджету надійшла цільова державна субвенція у сумі 1,4 мільйона гривень, - зауважила Тетяна Савченко. – Роботи будуть виконуватися як в поточному, так і наступному, 2019 році. На яких саме будинках проводитиметься заміна буде вирішено після розгляду заявок від балансоутримувачів житла.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама