Суспільство

Підвищення тарифів на тепло в Олександрії розглянуть на громадських слуханнях

. 1650

29 листопада виконком Олександрії розглянув питання щодо коригування тарифів на теплопостачання у зв’язку з підняттям ціни на газ, яка зросла на 23%.

Як повідомляє сайт міськради, для населення вартість за 1000 куб м - 5674 грн, а пропонують зробити – 6968 грн. Для підприємств ціна може зменшитись - із 8640 грн до 6968 грн за 1000 куб м.

У складовій тарифу природний газ становить 77%, електроенергія – 7%, заробітна плата з нарахуваннями 13,2%; інвестиційна складова відсутня. Ліміти на газ КП «Теплокомуненерго» отримує кожні 10 днів. Отримати їх можна сплачуючи не менше 80% від отриманого природного газу за минулий місяць.

За листопад підприємство розрахувалося з НАК «Нафтограз України» лише на 21%. Тож у підприємства сьогодні є лише 2 кроки: підняти тарифи на тепло для населення або отримати компенсацію за різницю в тарифах. А це більше 25 млн грн за опалювальний сезон. Для міського бюджету відповідна сума є непосильною. Тому члени виконавчого комітету запропонували зняти дане питання з розгляду і провести громадські слухання, на яких обговорити вартість ціни на тепло.
На сьогодні тарифи на тепло для населення залишаються на рівні минулорічних.

Рішенням виконкому тарифи за тепло для бюджетних установ зменшені на 14%.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама