Суспільство

У Кропивницькому розпочався практикум протидії насиллю проти дівчат (ФОТО)

. 2120

Сьогодні, 29 листопада у Кропивницькому розпочався практикум присвячений протидії насиллю проти жінок і дівчат.

 

prak

На учасниць чекає три блоки практикуму: "юридичний", "психологічний", "самозахист".

З вступним словом до учасниць звернувся начальник територіального управління юстиції Вадим Гуцул:

"В цьому році ми отримали новий закон запобіганню домашнього насилля в ньому є всі початкові правові аспекти, які дали поштовх до прийняття інших нормативів. З майже двох мільйонів осіб, які постраждали від насилля протягом 2014-2017 років до правоохоронних органів звернулось лише 100 тисяч".

prak1

Основна мета заходу надати практичні інструменти дівчатам. Розповісти, що є таке явище як насилля і відпрацьовувати нульову толерантність до нього.

"Тема насильства нещодавно почала звучати як проблема. Жінка формує політику родини, витримує цінності. Важливо щоб молода жінка в щойно сформованій родині розуміла, що є цінністю її особисту, що її чоловіка і що вони можуть передати далі своїм дітям",- відзначила голова представництва асоціації жінок "Дія" Юлія Шкурупій.

Крім того дівчата зможуть оволодіти основами фізичного самозахисту.

"Наша школа займається всебічним розвитком людини. Я хочу вам показати, що якщо ви не займаєтесь професійно спортом, зможете себе захистити. Насилля можна застосувати лише до людини, яка дозволяє це зробити", - відзначив засновник та технічний директор  "Samurai Martial Art Club" Беглі Сариєв.

Захід проходить за ініціативою Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області та за сприяння Асоціації жінок України "Дія" на базі сучасної комунікативної платформи "Samurai Martial Art Club"

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама