Суспільство

Державна дотація для аграріїв: у Кропивницькому розповіли про зміни

. 1886

Вчора, 29 листопада, у Кропивницькому заступник Міністра аграрної політики та продовольства України розповів про державну фінансову підтримку розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації.

 

agrarq

Як повідомляє сайт департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА, Віктор Шеремета розповів, що Урядом внесено ряд змін до діючих нормативно-правових актів і додано ще 2 напрямки фінансової підтримки:

1. Бюджетна субсидія на 1 га для новостворених фермерських господарств, яка передбачає 3000 гривень.

Для впровадження сільської діяльності не більше 60 000 гривень на одне господарство.

agra

2. Бюджетна субсидія на 1 га для членів фермерських господарств передбачає суму у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму на одного члена фермерського господарства.

Максимальний розмір на одне ФГ не більше 30 000 гривень.

agra2

Участь у заході взяли представники фермерських господарств, районних асоціацій фермерів та приватних землевласників, управлінь/відділів агропромислового розвитку райдержадміністрацій (всього 120 учасників).

Учасники заходу зверталися за коментарями стосовно співпраці із банківськими установами, механізму подання підтвердних документів для отримання компенсації, термінів, у які відбувається нарахування та виплата фінансової підтримки.

Аграріями було висловлено ряд пропозицій щодо удосконалення норм чинного законодавства для спрощення процедури оформлення документів для отримання фінансової підтримки. Заступник міністра рекомендував направляти відповідні пропозиції Міністерству аграрної політики та продовольства України.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама