Суспільство

На літературний вечір Ірен Роздобудько завітала мама полоненого Романа Мокряка (ФОТО)

. 3569

Матері полоненого в Криму командира бронекатера «Бердянськ» Романа Мокряка Наталі Кравченко українська письменниця подарувала свою нову книгу «Прилетіла ластівочка», а в залі театру Кропивницького люди аплодували жінці стоячи.

13

Вчора, 29 листопада, під час виступу письменниці Ірен Роздобудько на сцену театру імені Кропивницького запросили маму нині полоненого військового Романа Мокряка, уродженця Кіровоградської області.

- Коли їх взяли в полон, він відмовився давати свідчення ФСБшникам перед камерою, - розповів, анонсуючи вихід матері полоненого, модератор літературного вечора Олександр Ратушняк. – Він п’ять років служив у Севастополі, а коли Крим анексували, він не зрадив присязі і переїхав до Одеси.

Нагадаємо, старший лейтенант Роман Мокряк - один із затриманих під час подій 25 листопада в Керченській протоці.

14

Наталі Кравченко письменниця подарувала свою книгу, обійняла і щось особисте проговорила. Подарували пані Наталі і квіти.

- Я дуже всім вдячна за підтримку, - каже з сльозами на очах Наталя Кравченко. – Колись при розмові з дітьми: «А хто такі герої?» я довго думала, а потім так і виховувала, що герої десь там з ореолом на голові. Пройшли роки і зрозуміла, що герої це звичайні люди, поряд з нами. Вони живуть, їдять, дихають як ми, а потім приходить такий момент в житті, коли хтось стане героєм, а хтось не стане. Хтось тихенько почекає, поки інший зробить крок, а інший зробить крок і стане героєм. Я ніколи не думала, що мій син може стати героєм.

Варто відзначити, що під час літературного вечора письменниця неодноразово згадувала про події в країні, починаючи з 2014-го року. Тоді вона, до речі, вперше відвідала Кропивницький, тоді ще Кіровоград.

Нагадаємо, вчора в Кропивницькому Ірен Роздобудько презентувала свою нову книгу «Прилетіла ластівочка».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама