Суспільство

Навесні у Кропивницькому продовжать будівництво Петропавлівського храму

. 2914

З весни 2019 року планується продовження будівництва Петропавлівського храму Української Православної Церкви Київського Патріархату в Кропивницькому.

 

cerkva12

Як повідомляють на сторінці Парафії святих апостолів Петра і Павла УПЦ КП, м. Кропивницького, наступним етапом буде зведення монолітних стін підвального приміщення та його перекриття залізобетонними плитами.

За цей час силами громади, благодійників та жертводавців було викопано котлован, траншеї, а також була влаштована залізобетонна підготовка.

«Вкотре просимо всіх небайдужих долучитися до благої справи. Пожертва кожного стане вагомим внеском у розбудові Христової Церкви й у справі спасіння людей, які в майбутньому приходитимуть до цього святого храму»,- відзначили на сторінці.

Для всіх бажаючих долучитися до справи відбудови Петропавлівського храму надаємо реквізити, за якими можна здійснити пожертву на будівництво:

Релігійна громада УПЦ КП
парафія святих апостолів Петра і Павла
Код ЄДРПОУ 37168380, р/р 26006052916529,
МФО 323583 у ПАТ КБ «ПриватБанк»
м. Кропивницький.
Настоятель парафії – протоієрей Іван Шубин.
Тел.: (097) 758-67-70

Нагадаємо, 15 листопада у Кропивницькому остаточно завершились роботи з заливання фундаменту майбутнього храму УПЦ Київського Патріархату.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама