Суспільство

У Кропивницькому презентували фотовиставку найгарячіших куточків Донбасу (ФОТО, ВІДЕО)

. 1901

Волонтери громадської ініціативи «Армія SOS-Кіровоград» та КОГО «Громадська варта» презентували у Кропивницькому виставку фронтових робіт фотографа Дмитра Муравського.

vistt4

Світлини зроблені під час бойових дій на Донбасі у період з 2014 по 2017 рік в районах Авдіївки, шахти Бутівка, Пісків, ДАП та в гарячих точках у маріупольському напрямку.

«Ця виставка є частиною великого проекту «Інформаційно-координаційного центру» «Обличчя миру», який спрямований на героїзацію української армії, жінок та чоловіків, які з перших днів війни пішли захищати країну від агресора. На світлинах зображені, військовослужбовці ЗСУ - піхота, морпіхи, десантники, представники добровольчих формувань, а також цивільне населення, яке проживає на лінії вогню», - говорять організатори.

vistt2

Головною метою перед собою ініціатори проведення фотовиставки у нашому місті бачать підвищення престижності військової професії, героїзації армії та учасників бойових дій. Загалом на виставці представлено 27 робіт, проте вже за тиждень до них приєднаються ще 20, які відзняти на позиціях 3-го окремого полку спецпризначення ім. князя Святослава Хороброго.

vistt3

Від учора цю фотовиставку можна переглядунти у приміщенні Музею полку. Виставка триватиме протягом місяця.

vistt1

Організатори запрошують школярів, студентів, жителів та гостей Кропивницького та усіх, кому не байдужа доля країни і хто розуміє значення слова "війна" відвідати фотовиставку Дмитра Муравського.

Деталі на відео:

Попередній запис за телефоном: 066-507-54-07.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама