Суспільство

Деякі студенти-іноземці з Кропивницького вже у грудні можуть стати "нелегалами" (ВІДЕО)

. 4940

Студенти-іноземці із Донецького національного медичного університету, який базується у Кропивницькому вже в груді можуть стати нелегальними мігрантами.

47024590 2342206095850566 6565390418593185792 n

Про це на сторінці у Фейсбуці повідомив Юрій Матко і опублікував відеозвернення студента з Пакистану Ігбала Фаісаля.

Студент, один із тих, хто став жертвою шахрайства. Юнак прибув в Кропивницький у вересні і заплатив 10 тисяч доларів за навчання. Поте, час ішов а документи про зарахування і документи, які б легалізували його перебування в країні так і не отримав. Згодом, в університеті йому пояснили, що гроші вкрала компанія-рекрутер.

Нагадаємо, у листопаді медуніверситет заявив про шахрайство фірми-рекрутера, яка приймала оплату студентів, але не перераховувала на рахунки учбового закладу.

Наразі, його навчання і законне перебування в Україні залишається під питанням, адже 18 грудня закінчується його віза, а, оскільки він не зарахований в університет, то посвідку на постійне проживання також не може отримати.

«Університет робить все можливе для допомоги таким студентам, і це неодиничний випадок, ми готові зараховувати таких студентів, але недобросовісні-фірми посередники взяли з них гроші і забрали документи. Якщо без грошей ми ще можемо розглянути зарахування, то без документів це неможливо, а вони у цих посередників і університет вже звернувся з відповідними заявами в поліцію», - пояснює ситуацію в соцмережі помічник ректора Сергій Нестеров.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама