Суспільство

У міськраді Кропивницького викрили схему видачі «липових» дозволів на автономку

. 2998

У Кропивницькому викрили корупційну складову в наданні дозволів всім охочим на встановлення індивідуального опалення.

 IMG 2375

Про це стало відомо 4 грудня під час щорічного звіту міського голови Андрія Райковича.

- Повірте мені, корупційну складову ми тут уже закрили однозначно. Уже ніхто не краде, не виписує довідки задніми числами. Завдяки спільній роботі з поліцейськими ми спіймали тих, хто заднім числом виписували довідки. Тюрма за ними плаче, - розповів Андрій Райкович.

Однак після закінчення звіту на запитання журналіста «Гречки» про конкретні імена тих, хто незаконно надавав дозволи на встановлення індивідуального опалення, міський голова так і не назвав.

- Мені все відомо, але не про все можна публічно говорити, - каже Андрій Райкович. – Все буде відомо. Ці процеси знані, про це говорилося. Але суд має вирішувати чи це кримінальна відповідальність, чи це адміністративна відповідальність. Головне для мене, як керівника, менеджера – припинити й унеможливити ці питання в подальшому.

Зокрема, пан Райкович зауважив, що питанням про те, яким чином 60% квартир отримали дозволи на встановлення автономки треба займатися в розрізі законодавчих нормативних актів Кабміну.

Нагадаємо, дозвіл на автономне опалення зможуть отримати лише ті кропивничани, які живуть у будинках, де залишилися 1-2 квартири з централізованим опаленням.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама