Суспільство

Підприємців Кропивницького запрошують на міський бізнес-турнір

. 1486

 У Кропивницькому розпочалася реєстрація учасників ліги акул бізнесу в рамках проведення ІV Міського бізнес-турніру "Стратегія фірми. Кропивницький-2018".

 turn

Як повідомили на офіційному сайті міської ради, до участі в турнірі запрошуються підприємці, працівники підприємств та бізнес-організацій міста Кропивницького.

Участь у турнірі бізнесменів – практиків дозволить їм порівняти власне робоче місце в реальному бізнес-середовищі з кріслом директора нового віртуального підприємства. Для цього підприємцям необхідно використати свої практичні бізнес-навички, перевірити нереалізовані ризики, щоб зрозуміти, як покращити організацію власного бізнесу. А ще можна буде згенерувати ідеї зі створення нових проектів, вийти на вищий рівень керування компанією.

За умовами турніру, в управління всім учасникам надається тренінгова фірма та стартовий капітал. Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку у середовищі комп'ютерної програми -- бізнес-симуляції ViAL+ .

Конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навички і знання. Визначення переможців відбувається на основі автоматичного комплексного рейтингу бізнес-симулятора.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама