Суспільство

На Кіровоградщині придбають 20 квартир для дітей-сиріт

. 2781

 

На Кіровоградщині придбають житло дітям-сиротам та одному дитячому будинку сімейного типу.

byd

Як повідомили на офіційному сайті Кіровоградської ОДА, відбулося засідання комісії щодо визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2018 році субвенцію з держбюджету.

Таким чином, комісія дала дозвіл на придбання житла для дітей сиріт або осіб з їх числа за пропозиціям міст Кропивницький (4 об'єкти), Знам'янка (1 об'єкт), Олександрія (2 об'єкти) та селища Нова Прага (1 об'єкт). Також буде придбано житло за пропозиціями районів: Онуфріївського (2 об'єкти), Долинського (4 об'єкти), Кропивницького (3 об'єкти) та по 1 об'єкту за пропозиціями Бобринецького, Добровеличківського і Знам'янського.

Також підтримали пропозицію щодо придбання 1 житлового приміщення для дитячого будинку сімейного типу в Олександрійському районі.

Довідково: у 2018 році Кіровоградщина отримала кошти субвенції з держбюджету місцевим бюджетам у сумі 13 мільйонів 929 тисяч гривень на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Ці кошти було розподілено між районними і міськими бюджетами на придбання трьох приміщень для дитячих будинків сімейного типу та 48 житлових об’єктів для дітей-сиріт або повнолітніх осіб з їх числа.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама