Суспільство

Новоукраїнська ОТГ хоче увійти до Кропивницького району

. 1993

Міський голова Новоукраїнки Олександр Корінний хоче приєднати Новоукраїнську ОТГ до Кропивницького району.

korinu

Нагадаємо, в рамках децентралізації в Кіровоградській області мають утворити до 2020 року три райони: Кропивницький, Олександрійський, Голованівський.

Відповідний законопроект №9333 «Про зміну меж районів Кіровоградської області» зареєстрували 23 листопада народні депутати: Олександр Горбунов, Микола Федорук, Андрій Река.

Законопроектом передбачено наступний розподіл:
• Кропивницький район – Долинський, Новомиргородський, Олександрівський, Бобринецький, Знам’янський, Новгородківський, Компаніївський, Устинівський райони;
• Олександрійський район – Петрівський, Онуфріївський, Світловодський райони;
• Голованівський район – Благовіщенський, Вільшанський, Гайворонський, Добровеличківський, Маловисківський, Новоархангельський, Новоукраїнський райони.

Міський голова Новоукраїнки Олександр Корінний на свої сторінці у Фейсбук повідомив, що місто Новоукраїнка має бути частиною Кропивницького району, а не Голованівського.

За словами Олександра, жителям Новоукраїнки до Кропивницького втричі ближче, ніж до Голованівська. Також містяни звикли їздити до лікувальних та освітніх закладів у обласний центр та мають залізничне сполучення з ним.

«Сьогодні, як і обіцяв землякам, мав нагоду спілкуватися з експертом Юрієм Ганущаком та представниками Кабміну. Отримав підтримку і запевнення, що до плану внесуть корективи, і ми можемо розраховувати на один із 2 запропонованих жителями громади варіантів. Юрій Іванович Ганущак навіть озвучив це назагал під час круглого столу».- відзначив пан Корінний.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама