Суспільство

Які поранення отримав полонений моряк з Кіровоградщини

. 2471

Троє українських моряків, серед яких уродженець Новоукраїнки Андрій Артеменко, які були поранені під час атаки росіянами українських кораблів біля Керченської протоки, перебувають у лікарні слідчого ізолятора №1 по Москві, так званої «Матроської тиші».

 

rom

Про це повідомила «Громадському» адвокатка Євгенія Закревська з посиланням на Павла П'ятницького — члена Громадської спостережної комісії Москви з контролю за дотриманням прав громадян в місцях позбавлення волі.

Повідомляється, що для двох військовослужбовців накладений гіпс, під час нападу РФ вони дістали осколкові поранення.

«Їм роблять перев'язку, ставлять крапельниці. Адміністрація ізолятора видала зимовий одяг і взуття, чисту постільну білизну...Якістю харчування поранені задоволені, претензій будь-яких до медиків санітарної частини ізолятора або інспекторам УФСІН Москви не мають», - повідомила адвокатка.

Поранений моряк з Кіровоградщини - Андрій Артеменко перебуває у камері з двома сусідами, у нього осколкове поранення руки і пошкоджені білки очей.

Василь Сорока, співробітник контррозвідки СБУ, який під час атаки РФ дістав осколкове поранення руки, перебуває в одиночній камері.

Андрій Ейдер з осколковими пораненнями ніг - з двома сусідами по камері, які нібито допомагають йому виходити на прогулянку. Ейдеру також видали тростину.

«Відразу після надходження всі троє були оглянуті терапевтом, хірургом, невропатологом та інфекціоністом. Їм зробили ЕКГ, УЗД, взяті аналізи, а Артеменко 3 грудня додатково оглянутий офтальмологом... Стан усіх трьох пацієнтів головлікар лікарні оцінює як стабільний та задовільний», - передала адвокатка слова Павла П'ятницького

Нагадаємо, 25 листопада, близько 11.00 вранці російські кораблі напали на кораблі ЗСУ України в Керченській протоці. За останніми даними по наших кораблях в Азовському морі відкрили вогонь. Згодом кораблі захопили, а декількох українських вояків поранили.

Серед моряків, двоє уродженців Кіровоградщини Андрій Артеменко та Роман Мокряк.

Фото WarGonzo в Telegram-каналі

Поширюйте

Коментуйте


Реклама