Суспільство

У Кропивницькому презентували соціальну гру про гендерну дискримінацію (ФОТО)

. 1549

 

Сьогодні, 6 грудня, у Кропивницькому презентували соціальну гру «Бути жінкою», яка розповідає про наявні в Україні стереотипи щодо ролі жінки в суспільстві та пропонує гравцям моделі протидії дискримінації.

 

zg2

"Це нова соціальна гра, яка тільки стартує в Україні. Вона направлена на те, щоб люди мали можливість відчути який шлях пройшла інша людина.
В кожній грі є вісім карток-ролей, в яких описують ціль героя. На шляху до досягнення мети герой зустрічається з суспільними стереотипами, які треба подолати. Також усі героїні гри мають магічні супер-сили, але потрапляють в ситуації з реального життя, борються за рівні права і будують своє щастя",- каже виконавчий директор громадської організації "Території Успіху" Інга Дуднік.

У результаті всі вісім героїнь гри – це збірні образи, які відповідають сучасним реаліям України, що перебуває у стані війни, і де жінки активно долучаються як до громадського активізму, бізнесу, навчання, побудови стосунків та сім’ї, так і до захисту батьківщини у лавах Збройних сил України.

Довідково:гра розроблялась упродовж трьох місяців командою українського благодійного фонду Stabilization Support Services в рамках проекту, що реалізується за фінансової підтримки Українського Жіночого Фонду.

47463262 370519167088533 4913021065648668672 n

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама