Суспільство

Безкоштовно й жарко: в Олександрії показали як живеться у відремонтованому гуртожитку (ФОТО)

. 3533

Наразі у капітально відремонтованому за 6 мільйонів гривень гуртожитку Олександрійського профліцею мешкає 50 студентів з області.

 IMG 2482

 

Ремонт старого 2-поверхового приміщення гуртожитку розпочався цьогоріч в травні. А вже сьогодні, 6 грудня, під час візиту до гуртожитку голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка журналісти мали змогу побачити в яких умовах живуть студенти.

IMG 2479

Як розповів директор Олександрійського професійного ліцею Костянтин Мужиков, загалом в гуртожитку може мешкати 75 осіб. І саме на таку кількість і очікують на 1 вересня наступного року.

IMG 2550

- На 1 вересня у нас було майже 500 дітей, із них більше 200 осіб – з районів, - каже директор навчального закладу Костянтин Мужиков. – Діти приїжджають з різних сіл. Дивляться на всі ці комфортні умови і дуже дивуються, що за гуртожиток не треба платити.

IMG 2547

Серед таких студентів з області - Ілля Ракущинець з смт Петрове, який прожив в гуртожитку чотири дні.

IMG 2538

- Нові меблі, яскраві кімнати. Усе нормально. Подобається більше, ніж вдома, - відзначає студент.

У кімнаті, де мешкає Ілля є три ліжка, тумбочки, стіл, комод, два стільці, шафа, кілька поличок. І так у кожній кімнаті. На кожному із поверхів душові та туалети.

У гуртожитку, який опалюється за допомогою котельні на твердому паливі температура +24.

IMG 2524

- Жарко, - відзначає студент. - І так постійно.

Хлопець навчається на кухаря, тому вже експериментував на кухні гуртожитку.

IMG 2502

- Умови проживання дітей – гідні. У них є гаряча вода, телевізори, нові меблі. Меблі, матраци, постільну білизну ми закуповували за свої позабюджетні кошти, які заробляли наші діти на практиці. Вони бачать, що ті гроші, які вони заробляють на підприємствах, витрачають безпосередньо на них і на розвиток матеріальної бази, - розповів Костянтин Мужиков.

IMG 2498

Під час візиту було обговорено також можливість освітлення вулиці, де розміщений гуртожиток.

IMG 2526

 IMG 2506IMG 2520IMG 2508IMG 2504IMG 2491

Поширюйте

Коментуйте


Реклама