Суспільство

Міська рада Кропивницького надала фінансову допомогу людям з вадами зору (ФОТО)

. 1285

 

Сьогодні, 6 грудня, з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю члени обласної органiзацiї УТОС у Кропивницького отримали грошову допомогу від міської влади.

 

tab

Як повідомляє офіційний сайт міської ради, секретар міської ради Андрій Табалов вручив матеріальну підтримку кропивничанам, що мають проблеми із зором.

«Треба відзначити, що нами було кардинально змінено якість комунального транспорту, яким тепер можуть користуватись усі без винятку жителі обласного центру. У місті працюють світлофори з голосовими сигналами, побудовані пандуси, особливо це стосується державних і комунальних установ. Також зараз відбувається реконструкція будівлі під найсучасніший Центр надання адміністративних послуг - ”Прозорий офіс”. Будівля буде обладнана ліфтами, з допомогою яких люди у візках зможуть дістатися необхідного поверху,- каже Андрій Табалов. - Позитивні зрушення обов’язково продовжуватимуться і надалі, всі пропозиції і критика будуть взяті до уваги, а сьогодні хочу вручити вам невеличкі подарунки від міської влади».

Секретар міської ради виконав рішення виконавчого комітету міської ради Кропивницького і вручив 69 членам громадської організації таку необхідну матеріальну допомогу у сумі 1000 гривень кожному.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама