Суспільство

У Голованівську відкрили центр електромонтерів та інноваційний тренінговий клас (ФОТО)

. 1731

 

У Голованівську відкрили навчально-практичний центр електромонтерів на базі професійно-технічного училища № 38, а в НВК імені Т.Г.Шевченка відкрили інноваційний навчально-тренінговий клас, оснащений мультимедійною дошкою та сучасними ноутбуками.

 

golov2

Як повідомляє офіційний сайт Кіровоградської ОДА, ПТУ було засновано у 1963 році, як навчальний заклад сільськогосподарського напрямку. Сьогодні тут опановують робітничі професії - водія, тракториста, слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин, кухаря, електромонтера.

Наразі, відповідно до плану пріоритетних напрямків з підготовки кваліфікованих робітників, на базі закладу розпочав роботу навчально-практичний центр з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

За виділені державою 630 тисяч гривень повністю оновлено матеріально-технічну базу для навчального процесу: придбано більше 270 одиниць обладнання, устаткування, інструментів та матеріалів. Ще 260 тисяч гривень було виділено з обласного бюджету на капітальний ремонт приміщення. Тож учні голованівського училища мають змогу опановувати професію електромонтера у світлих, просторих, теплих та обладнаних майстернях.

golov

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама