Суспільство

На Кіровоградщині ОТГ втілюватимуть 9 проектів за підтримки USAID

. 2915

 

За результатами конкурсу грантів «Місцеві ініціативи для розвитку громад», що відбувався у рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» за підтримки Програми DOBRE, на Кіровоградщині було підтримано 9 проектів соціальної дії із загальним бюджетом близько 400 тис. грн.

47685708 2067416300003821 4340781703556497408 n
Серед переможців першої хвилі конкурсу – проекти «Історії активних жінок Маловисківської ОТГ» (Громадська організація молодих освітян «ДієVO») та «Університет срібного віку», який успішно реалізовується ГО «Центр територіального успіху» в Бобринецькій міській ОТГ, повідомила Ірина Ткаченко, координаторка проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», директорка Агенції сталого розвитку «Хмарочос», яка є членом Спілки ГІУ.

 

Проекти-переможці другої хвилі конкурсу: «Кінотеатр під відкритим небом» (ГО «Центр територіального успіху»), «Бібліотека свободи» (ГО «Мистецька Бобринеччина»), «Розвиток туризму – майбутнє громади» (ГО «Бобринець історико – культурна спадщина – туристична»), Бобринецька міська ОТГ; «Молодіжний центр на базі гімназії» (Громадська організація молодих освітян «ДієVO» у партнерстві з гімназією), «Смітити не можна, сортувати» (ініціативна група з села Олександрівка), «Авіаційні містки між минулим та сучасним: перші кроки» (ГО «Простір ідей»), Маловисківська ОТГ; «Active community» (молодіжний парламент, Новоукраїнська ОТГ). Проекти були підготовлені як громадськими організаціями, так й ініціативними групами, а заплановані заходи поширюватимуться на центри громад та села ОТГ.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Нагадаємо, наразі до списку громад-партнерів Програми DOBRE входять вісім ОТГ з Кіровоградщини: Новоукраїнська ОТГ, Маловисківська ОТГ, Бобринецька міська територіальна об’єднана громада, Дмитрівська сільська ОТГ, Новопразька селищна ОТГ, Смолінська селищна ОТГ, Помічнянська ОТГ, Компаніївська селищна ОТГ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама