Суспільство

У навчальному закладі Кіровоградщини вилучили фальсифіковане масло

. 3741

На Кіровоградщині фальсифіковане масло споживали вихованці одного з навчальних закладів області.

maslo

Як повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби, спеціалісти зайшли фальсифіковане масло під час позапланової перевірки одного з навчальних закладів області.

Зразки продукції, зокрема масло солодковершкове «Селянське» з вмістом жиру 73% направили на експертизу до Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області.

За результатами дослідження в маслі торгової марки «Красноградське», ТОВ «Богодухівський молзавод», Харківська область вміст немолочного стороннього жиру складає 68,35%, органолептичні показники не відповідають даному виду продукції.

Згідно з рішенням Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області керівництво навчального закладу має припинити обіг масла солодковершкового «Селянське» з вмістом жиру 73%. За невиконання рішення передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством.

Нагадаємо, нині не здійснюють виробничої діяльності: ПВП «Молокозавод-Карпати», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозинський молочний завод» та ТОВ «Полтавамолпрод». 

В разі виявлення продукції вказаних виробників, ви можете звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за тел.: (0522) 32 26 38 або e-mail: gudpss@kr.consumer.gov.ua

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама