Суспільство

В Олександрії виділили земельну ділянку під храм УПЦ Київського патріархату

. 927

Громаді УПЦ Київського патріархату в Олександрії відвели землю для будівництва храму.
48255980 517774208707956 6482141196343836672 nМова йде про 50 соток у парку «Молодіжному». Де нині знаходяться руїни кінотеатру.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Сергій Яровий.

« Зараз у соціальних мережах поширюється неправдива інформація стосовно знищення парку і надання його в оренду громаді. З 9 гектарів, що знаходяться під територією парку, розглядається надання лише 50 соток під забудову храму, а саме - це руїни колишнього кінотеатру.
Громада храму неодноразово зверталася до мерії щодо надання земельної ділянки для будівництва храму, а саме: площа Попова, парк Кравченка та ін. Але отримали відповідь, що тільки в парку "Молодіжний" залишилася вільна територія. Будівництво храму посприяє покращенню благоустрою парку та міста в цілому. Були запрошені для обговорення даного питанні певні активісти захисту парку в особі Міляна Сергія Володимировича та інші до храму Христа Спасителя (вул.Таврійська 12), але вони проігнорували цю зустріч. Релігійна громада міста завжди відкрита для спілкування та вирішення цього питання.» - пише отець Сергій.

Нагадаємо, у Кропивницькому ділянку під будівництво кафедрального собору УПЦ КП виділили на Фортечних валах.

На фото перспективний вигляд храму

Поширюйте

Коментуйте


Реклама