Суспільство

Кіровоградщина: приєднання до нового постачальника газу відбуватиметься автоматично

. 5673

 

Автоматична згода на приєднання до нового постачальника газу ТОВ «Газопостачальна компанія "Нафтогаз України"» відбувається, якщо споживач сплатить рахунок за газ.

aa1f0d08bc0d35f973ba3cc37768b884 XL

Про це стало відомо сьогодні під час апаратної наради голови облдержадміністрації.

- Наразі компанія проводить договірну роботу і всім споживачам на домашню адресу надіслані заяви-приєднання, - каже заступник директора філії ТОВ «Газопостачальна компанія "Нафтогаз України"» Сергій Дробко. – Приєднання до цього договору на постачання природного газу відбувається шляхом підписання надісланої заяви-приєднання або сплатою рахунку за газ, який надійде цього місця на домашню адресу кожному споживачеві, або фактичне підтвердження самого факту споживання газу. І це не передбачає додаткових витрат для населення.

Натомість, щоб отримати кошти, які були сплачені «помилково» попередньому постачальнику ДП "Центргаз" треба звернутися до абонентських відділень на місцях.

- При собі абоненту-споживачу необхідно мати паспорт, код та реквізити платіжної карти, куди потрібно буде перерахувати переплату по колишньому постачальнику, - розповів Сергій Дробко.

Нагадаємо, за газ, спожитий з 1 листопада населення Кіровоградської області має сплачувати ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Україна», за наступними реквізитами:

МФО 323475

Філія КОУ АТ «Ощадбанк»

р/р 26035300710309

Філія ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Україна» у м. Кропивницькому

ЄДРПОУ 42472294.

 

Фото golos-narodu.com.ua

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама