Суспільство

Кропивницький: у гіпермаркеті гасили навчальну пожежу (ФОТО)

. 1378

 

11 грудня рятувальники відпрацювали навички гасіння пожежі в «Епіцентрі»

 

gip3

Як повідомляє прес-служба У ДСНС в області, на першому етапі навчань рятувальники ознайомились із оперативно-тактичною характеристикою гіпермаркету, визначення особливостей ведення оперативних дій, способів та методів ліквідації надзвичайних ситуацій на даному об’єкті.

Найбільш небезпечним місцем при виникненні пожежі в будівлі ТОВ «Епіцентр К» є стелажі з лакофарбовими виробами, розташовані в торговому залі. Саме такий найскладніший випадок пожежі було прийнято для відпрацювання другого етапу навчань.

gip1

Отже, за тактичним задумом, на момент прибуття перших підрозділів пожежа стелажів із лакофарбовими виробами поширилась на площу близько 140 м2 та існувала ймовірність миттєвого збільшення площі пожежі.

Оскільки у денну годину в будівлі гіпермаркету може знаходитися близько 100 працівників та в середньому 200 відвідувачів, першочерговим завданням є їх евакуація.

Всього до тактичних навчань було залучено 32 чоловіка особового складу та 5 одиниць техніки 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький та аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС в області.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама