Суспільство

На Кіровоградщині підготувалися до негоди

. 1491

 

Завтра, 12 грудня, на території Кіровоградської області очікуються складні погодні умови: сильні опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах ожеледиця. Пориви вітру 15-20 м/с.

19182204 1 large

Як повідомляє прес-служба У ДСНС в області, враховуючи ускладнення погодних умов підготовлено 21 мобільний пункт обігріву, визначено 28 стоянок автотранспорту у випадку несприятливих погодних умов та на 43 найбільш складних ділянках автодоріг у місцях прогнозованого утворення транспортних заторів (спуски, підйоми, складний рельєф місцевості) передбачено чергування техніки, яка може використовуватися у якості тягачів.

Загальна чисельність угрупування сил У ДСНС області, які перебувають на цілодобовому чергуванні, складає 255 чоловік особового складу та 54 одиниці техніки. Ще 263 чоловіка та 8 одиниць інженерної техніки, 67 одиниць основних пожежних автомобілів та спеціальної техніки, 2 піротехнічні розрахунки, 2 пересувні пункти обігріву на базі автомобілів підвищеної прохідності, 46 мобільних електростанцій – у резерві.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама