Суспільство

Скільки потрібно снігоприбиральної техніки аби дороги Кропивницького були ідеальні?

. 1894

У ніч на 12 грудня у Кропивницькому було задіяно 16 одиниць техніки для прибирання доріг.

 

48343388 317109949136884 7382513349726044160 n

Це 7 тракторів, один навантажувач, 8 піскорозкидувачів. Зранку додатково вийшло ще 3 одиниці - ще один трактор, грейдер і ЗІЛ. Першочергово розчищаються магістральні вулиці.

251 двірник очищає внутрішньодворові території.

Про це під час прес-конференції повідомила Тетяна Савченко, в.о. начальника управління ЖКГ.

"Якби у нас зараз сніг не йшов такими темпами як зараз, ми б справились існуючою технікою. А з тим, що він сипе, я не знаю скільки треба виводити техніки, якщо сніг буде йти до трьох діб", - каже Савченко, у відповідь на питання, скільки б у місті мало бути техніки, аби не було нарікань кропивничан на якість прибирання.

Також водіїв просять не заважати снігоприбиральній техніці.

"Хочу попросити водіїв приватного транспорту, щоб вони з повагою ставились до транспорту комунального, який здійснює розчистку. Люди виїхали не покататися чи погратися. Сьогодні зранку я неодноразово бачив ситуацію, коли їде бригада із чотирьох тракторів, а їх обганяють легкові автомобілі, втискаються між цими тракторами. Порушують весь цикл очистки снігу. А люди чистять місто, до речі, цілу ніч. А також, будь ласка, не паркуйте транспорті засоби на узбіччях доріг, особливо в тих місцях, де це заборонено", - сказав Олександр Вергун, в.о. заступника міського голови Кропивницького.

За прогнозом синоптиків, снігопади будуть найближчі три дні.

Нагадаємо, також у місто тимчасово заборонили в'їзд вантажівок.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама